Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De Rosa is een rose gouden hanglamp met een amber glazen kapjes. De lamp heeft een lengte van 100 cm en levert 3 * 400lm in dim to warm.
| Fabrikant | Freelight |
|---|---|
| SKU | FR-H4203RG |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Amber |
| Afmetingen | L100 * B15,5 * H14-170 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Wel |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Energiegebruik | 3 * 8w |
| Lumen | 3 * 400 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | In hoogte verstelbaar middels een katrol Dim to warm van 2700-2200K |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.