Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De Edgewood is een houten hanglamp met liftfunctie. De lamp heeft een lengte van 150cm en levert 4150 lumen welke traploos instelbaar zijn van 2700 tot 6000K en in drie standen dimbaar is.
| Fabrikant | Trio |
|---|---|
| SKU | 359719130-TR |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Metaal, hout |
| Kleur | Bruin |
| Afmetingen | L150 * B3 * H60-150 cmPlafondbalk: L35 * B9 * H6,6 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Easydim |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Energiegebruik | 35w |
| Lumen | 4150 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Met liftfunctieLichtkleur instelbaar: 2700-6000K |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.