Wandspot Brilliant Luna G23910/15 chroom 6cm
Brilliant Luna wandspot
Moderne wandspot van chroom gedampt glas. Deze lamp is gemaakt van metaal en glas. De lamp is voorzien van een GU10 fitting zodat u de lamp kan vervangen door een (dimbare) LED, spaarlamp of halogeen.
Brilliant, licht creëert leven
Dit is de reden voor Brilliant om, al bijna 60 jaar, de passie voor licht, in het leven van mensen over de hele wereld te brengen. Bij deze missie benadrukt Brilliant de internationale trend, alsmede de ontwikkeling van de markt georiënteerde, moderne en innovatieve lichtontwerpen.
Als één van de toonaangevende merken voor verlichtingsarmaturen in Europa levert Brilliant de klanten een compleet en uniek assortiment van binnen en buiten lampen voor uw woonruimten en tuinen. Samen met Brilliant zijn partners zijn er in totaal meer dan 8.000 lampen.
Een duurzame omgang met hulpbronnen uit de natuur wordt steeds belangrijker- uiteraard ook voor Brilliant. Sinds een paar jaar heeft Brilliant niet alleen een groot assortiment energie zuinige lampen, maar ook een op de toekomst gericht assortiment van energie zuinige lampen voorziene armaturen en zijn zij voortdurend bezig nieuwe en betere verlichting te ontwikkelen.
| Fabrikant | Brilliant |
|---|---|
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Metaal, glas |
| IP code | IP20 |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | H11 * B6.5 * L18 cm |
| Energiegebruik | 42W |
| Lumen | 290 |
| Max vermogen | max. 50W |
| Fitting | GU10 |
| Lichtbron | Halogeen |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Dimbaar | Wel |
| SKU | G23910/15 (uitlopend) |
| Opmerkingen | Geen |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.