Inbouwspot Eglo Fueva wit ZM155 D170mm
Eglo Fueva inbouwspot 94056
Deze ronde dimbare Fueva inbouwspot in wit is voorzien van een 10,95w LED module met 1200 lumen. De spot heeft een diameter van 17cm en een inbouwdiepte van slechts 25mm.
EGLO geeft wereldwijd licht
Het startschot van een groot succesverhaal valt in 1969. Ludwig Obwieser richt het bedrijf EGLO Leuchten op. Een belangrijke mijlpaal volgt in 1976 met de bouw van het eerste eigen bedrijfspand in Pill in Tirol (Oostenrijk).
Vanaf medio jaren 80 vestigt EGLO zich definitief als één van Europa's toonaangevende lampenfabrikanten met een brede collectie. Nieuwe markten worden opengebroken – en in 1986 wordt met de oprichting van de eerste verkoopmaatschappij in Duitsland de grondsteen gelegd voor de internationalisering van het bedrijf. Door de consequente ontsluiting van nieuwe markten volgt de oprichting van inmiddels meer dan 70 vestigingen wereldwijd. Deze nemen vergaand autonoom de operationele marktbegeleiding voor hun rekening.
Vandaag de dag is EGLO één van de wereldwijd meest succesvolste aanbieders van decoratieve verlichtingsoplossingen voor de consumentenmarkt. Dit succesverhaal is het beste bewijs van de tevredenheid van onze klanten.
| Fabrikant | Eglo |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal, kunststof |
| IP code | IP20 |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | D17cm |
| Energiegebruik | 10,95w |
| Lumen | 1200 |
| Max vermogen | Nvt |
| Fitting | Module |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Dimbaar | Wel |
| SKU | 94056 (uitlopend) |
| Opmerkingen | Zaagmaat 15,5cm Inbouwdiepte 2,5cm |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.