Hanglamp Mezzo Tondo 70cm Wit Zilver
Hanglamp ETH Mezzo Tondo
De Mezzo Tondo is een robuuste hanglamp met een witte buitenkant en een zilverkleurige binnenkant. Het polyester materiaal geeft de lamp een bijzonder speels en decoratief gezicht. Fraaie details als het gestoffeerde snoer en chromen plafondplaat maken deze hanglampen helemaal af. Uitgevoerd met E27 fitting en dus zeer geschikt voor het gebruik van spaar- en LED lampen. De lamp heeft een diameter van 70cm.
Expo Trading Holland
Al ruim 40 jaar is Expo Trading Holland een groothandel in verlichting. Ze verkopen de meest trendy en betaalbare armaturen die ze zelf produceren of importeren. Bij ETH vindt u dus altijd iets dat bij u past.
| Fabrikant | ETH |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polyester, metaal |
| IP code | IP20 |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | D70cm |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| Max vermogen | max. 60W |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| SKU | 05-HL4172-3118 (uitlopend) |
| Opmerkingen | Exclusief lichtbron Inclusief 110cm kabel |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.