Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De Dublin inbouwspot is een vierkante inbouwspot gemaakt van metaal. Deze staalkleurige spot heeft een lengte en breedte van 46mm. De lamp worden geleverd inclusief universele 12V fitting (exclusief lichtbron) De inbouwdiepte is 38mm en de zaagmaat is 40mm. De spot is kantelbaar en dus te verstellen als u hem al heeft ingebouwd.
Al ruim 40 jaar is Expo Trading Holland een groothandel in verlichting. Ze verkopen de meest trendy en betaalbare armaturen die ze zelf produceren of importeren. Bij ETH vindt u dus altijd iets dat bij u past.
| Fabrikant | ETH |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Materiaal | Metaal |
| IP code | Geen |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | L 46mm * B 46mm |
| Inbouw diepte | 38mm |
| Zaag maat | 40mm |
| Energiegebruik | Nvt |
| Fitting | GU4 |
| Lampmaat | MR8 |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Max vermogen | max. 35W |
| SKU | 05-1170-17 (uitlopend) |
| Opmerkingen | Kantelbaar |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.