Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De Himal is een zwarte inbouwspot met IP65. De spot heeft een diameter van 85mm en levert 450lm in twee stappen dimbaar in 2700 + 4000K instelbaar op de trafo.
| Fabrikant | Trio |
|---|---|
| SKU | 635110102-TR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | D85 * H29 mm |
| Inbouw diepte | 55mm |
| Zaag maat | 72mm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Easydim |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Energiegebruik | 3,5w |
| Lumen | 450 |
| IP code | IP65 |
| Opmerkingen | Lichtkleur instelbaar: 2700 + 4000KInstelbaar in twee lichtsterkte middels de wandschakelaar: 100 + 50% |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.