Inbouwspotset 3st Massive Opal ZM74mm D90mm
Massive Opal inbouwspot
De Opal inbouwspot van Massive is een simpele spot die makkelijk ingebouwd kan worden in het plafond. De spotjes hebben een diameter van 9 centimeter en een zaagsnede van 7.4 cm. In dit set worden 3 inbouwspots geleverd.
IP23 - weerbestendig
Deze Massive-lamp is speciaal voor vochtige omgevingen ontworpen en is uitvoerig getest op waterbestendigheid. Het IP-niveau wordt aangegeven met twee cijfers: het eerste cijfer geeft het beschermingsniveau tegen stof aan en het tweede cijfer geeft de vochtbestendigheid aan. Deze verlichting is met IP23 ontworpen: hij is spatwaterbestendig en ideaal als verlichting voor een veranda of portiek.
| Fabrikant | Massive |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Materiaal | Metaal |
| IP code | IP23 |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | D9 - Inbouwmaat D7.4 * L11cm |
| Energiegebruik | 3 * 50w |
| Lumen | 3 * 370 |
| Max vermogen | max. 50W |
| Fitting | GU10 |
| Lichtbron | Halogeen |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Dimbaar | Wel |
| SKU | 593334810 (uitlopend) |
| Opmerkingen | D7.4 cm uitzagen |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.