Hanglamp Massive Ediso 376553110 wit 72cm
Vandaag de dag is woningsdecoratie razend populair. Mensen drukken zich steeds meer uit door te kiezen voor een bepaalde interieurstijl en besteden dan ook veel tijd aan het verbeteren van hun huizen. Massive is een merk bij uitstek dat helpt bij het decoreren door het aanbieden van een brede keus binnen diverse stijlen tegen de juiste prijs.
| Fabrikant | Massive |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| IP code | IP20 |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | L71.6 * D11.6 * H164.3(max)cm |
| Energiegebruik | 2 * 23W |
| Lumen | 2 * 1500 |
| Max vermogen | max. 25W |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Lichtbron | CFL spaarlamp |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Dimbaar | Niet |
| SKU | 376553110 (uitlopend) |
| Opmerkingen | in hoogte verstelbaar |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.