Gerelateerde producten
Plafonniere Aurelia zwart 31cm
SKU
G80765/06-BR
De Aurelia is een zwarte plafonnière van metaal en kunststof. De lamp heeft een lengte van 31cm en levert 1400 lm in 3000K of 1500lm in 4000K.
De Aurelia is een zwarte plafonnière van metaal en kunststof. De lamp heeft een lengte van 31cm en levert 1400 lm in 3000K of 1500lm in 4000K.
| Fabrikant | Brilliant |
|---|---|
| SKU | G80765/06-BR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L31 * B30 * H5 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Niet |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 12w |
| Lumen | 1400-1500 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Ook leverbaar in 4000K |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.
Schrijf uw eigen review
