Tuinspot Caceres zwart 52cm
De Caceres is een zwarte tuinspot met E27 LED reflector lamp van 15w en een lumen output van 1500 in 4000K. De spot is 52 cm hoog.
| Fabrikant | Trio |
|---|---|
| SKU | R86466102-TR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | D9,5 * H52 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 15W |
| Dimbaar | Niet |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 4000K kantoorlicht |
| Energiegebruik | 15w |
| Lumen | 1500 |
| IP code | IP44 |
| Opmerkingen | Met 2 meter aansluitkabel |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.