Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De Dios is een zwarte vloerlamp met cirkelvormige kap en touchdimmer. De lamp heeft een hoogte van 180cm en levert 2500 lumen in 2300, 3000 en 4000K.
| Fabrikant | Trio |
|---|---|
| SKU | 431410132-TR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | D40 * H180 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Wel |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2300K amber |
| Energiegebruik | 21w |
| Lumen | 2500 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Lichtkleur instelbaar: 2300 + 3000 + 4000K |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.