Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De Marley is een houten vloerlamp met drie zwarte spots met GU10 fitting. De houten balk is voorzien van een LED balk met 2300 lumen in 3000K welke in drie standen dimbaar is.
| Fabrikant | Trio |
|---|---|
| SKU | 412510432-TR |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Metaal, hout |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L22 * B22 * H130 cm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Easydim |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 20w + 3 * GU10 |
| Lumen | 2300 + 3 * GU10 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Met 4 standendimmer voor LED balk en schakelaar voor GU10 |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.