Wandspot Massive Perla 531104890 aluminium 14cm
Massive Top Selection Perla
Top Selection is een exclusieve en hoogwaardige verlichtingslijn die elegante en tijdloze designs biedt tegen een betaalbare prijs. Alle producten combineren de warmte van decoratief licht met de verfijning van een modern, eigentijds armatuur met behoud van de eigen persoonlijkheid. In overeenstemming met onze hoge kwaliteitseisen, is de afwerking van de Top Selection producten evenals de kwaliteit van de lamp uitstekend.
Tijdloos design, premium kwaliteit
Top Selection biedt een breed scala van artikelen, elk uniek in zijn eigen ontwerp. Of u nu op zoek bent naar moderne spots, stijlvolle wandlampen of gedurfde plafonnières, u zult iets van uw gading vinden in het assortiment van Top Selection. De collectie is up-to-date dankzij een assortiment van nieuwe producten met een eigentijds ontwerp voorzien van spaarlampen en de laatste power LED-technologie.
Top Selection artikelen zijn perfect afgewerekt met materialen van de hoogste kwaliteit en voldoen aan de strenge Europese regelgeving dat herkenbaar is aan het EMEC-label op de verpakking. Dit alles zorgt ervoor dat uw Top Selection artikel een lange levensduur heeft. Naast het garanderen van een hoge kwaliteit, energie efficiënte en een perfecte lichtopbrengst, zijn alle Top Selection artikelen geleverd met de Philipslamp die uw armatuur waardig is. Tot slot, Top Selection neemt gebruiksvriendelijkheid zeer serieus: een doordacht ontwerp en een handleiding met duidelijke montage-instructies helpen om uw Top Selection product eenvoudig te installeren.
| Fabrikant | Massive |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| IP code | IP20 |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | L13 * D10,9 * H13,7cm |
| Energiegebruik | 50w |
| Lumen | 330 |
| Max vermogen | max. 50W |
| Fitting | GU10 |
| Lichtbron | Halogeen |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Dimbaar | Wel |
| SKU | 531104890 (uitlopend) |
| Opmerkingen | Geen |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.